Google Analytics for HR
10/05/2023
We weten allemaal hoe belangrijk data is. Want meten, da's weten. Maar hoe doe je dat dan juist? Want je kan zo veel dingen meten. Hoeveel mensen landen op mijn vacatures? Op welke job klikken de meeste kandidaten op die sollicitatieknop? En hoeveel mensen maken dat formulier ook af?
In deze workshop duiken we in de basics van tracking - het meten van het gedrag van kandidaten op je jobsite - en leren we de ins en outs van Google Analytics 4. Zo kan jij niet alleen doelen (in cijfers!) hangen aan je rekruteringsacties, maar ze ook nog eens opvolgen!

Trainer | Jan-Bart Cassimon Doorstep
Jan-Bart is mede-zaakvoerder van het recruitment marketing agency Doorstep. Na bijna 3 jaar in Barcelona is hij terug naar België verhuisd om bedrijven te helpen via online marketing betere kandidaten te vinden voor hun vacatures.
Praktische informatie
Locatie & Uren
Clubhouse
Groeningenlei 16
2550 Kontich
13u00 - 17u00
contact info
training@firstfloorcareers.be
Deel deze opleiding
Kostprijs
€250